This is the sound of my soul

Momoka Koizumi
17 lat | 27 czerwiec
166cm | 52kg
Nr Akademika: Pokój 25
Klasa IV E
Zajęcia dodatkowe: Muzyka, Skrzypce
Cechy Charakteru: Spokojna | Opanowana | Wrażliwa | Delikatna | Uczuciowa | Skryta

Momoka od zawsze była dość chorowitym dzieckiem. Sprawiło to, że nie za często wychodziła z domu. Większość czasu spędzała leżąc w swoim łóżku i słuchając dźwięków wypływających z radia. Dlatego też jej jedynym i największym przyjacielem stała się muzyka. Dziewczyna dość szybko się w niej zakochała i postanowiła, że w przyszłości zostanie kompozytorem, aby dzielić się z innymi jej pięknem. Wówczas rozpoczęła naukę gry na klarnecie oraz pianinie.

Panna Koizumi może sprawiać wrażenie dość bojaźliwej i nieśmiałej. Z początku dość trudno do niej podejść. Na pewno spowodowane jest to tym, że od dziecka nie miała zbyt wielkiego kontaktu z rówieśnikami. Nie do końca wie jak z nimi rozmawiać, dlatego boi się, że zrazi ich do siebie na wejściu. Najbardziej boi się samotności. Stara się zbytnio nie angażować, woli obserwować z boku, ponieważ obawia się zranienia przez drugą osobę. Wbrew pozorom jej zaufanie nie jest ciężkie do zdobycia. Szczery uśmiech i rozmowa wystarczy. Wówczas dowiadujemy się, że Momo tak naprawdę jest bardzo uczuciowym i przyjaznym człowiekiem, delikatnym i romantycznym. Nigdy się nie wywyższa i pokornie przyjmuje wszelką krytykę. Chętnie pomaga innym i oraz się nimi opiekuje.

- Postanowiła zapisać się na skrzypce, ponieważ zawsze chciała nauczyć się na nich grać
- Ma dość słaby wzrok, dlatego nosi okulary
- Ma astmę
- Uwielbia wiosnę i kwiaty
- Uwielbia mangi shoujo
- Bardzo chce zdobyć prawdziwego przyjaciela


Witam wszystkich! Przyznam szczerze że dawno nie bawiłam się w coś takiego dlatego zapewne będę potrzebowała czasu aby się wkręcić ^^' Liczę na to że dobrze przyjmiecie moją Momo. A sama karta pewnie jeszcze nie raz ulegnie zmianie...

8 komentarzy:

 1. (Witam :D Zapraszam na wątek :D)

  Shun

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam w Ashita no Gakuen
  Umieściłam Cię w pokoju nr 25
  Zapraszam do wątkowania z moją Yuko

  Yuko Kanoe

  OdpowiedzUsuń
 3. (Chwilowo pomysłu brak a na spontana zawsze :D .... choć to zależy jaki ci się wątek marzy :D)

  Shun

  OdpowiedzUsuń
 4. [W sumie to chodzimy na dodatkowe lekcje muzyki. Możemy tam się spotkać i jakoś nawiązać rozmowę. A potem coś się wymyśli ;p]

  Yuko

  OdpowiedzUsuń
 5. Był piątek. Lekcje dobiegały powoli końca i ostatnią była lekcja muzyki. Tak się złożyło że Shun zazwyczaj grywał na pianinie albo fortepianie. Jednak rzadko się to zdarzało bo nie każdy utwór wymagał jego udziału. Tym razem nie spodziewał się tego co się stanie. Ledwo wszedł do klasy i już na kogoś wpadł w drzwiach. - Ow. - jęknął i spojrzał na kogo wpadł modląc się by nie był to nauczyciel, więc gdy okazało się że to uczennica odetchnął z ulgą. - Wszystko w porządku? - zapytał.

  Shun

  OdpowiedzUsuń
 6. Odetchnął z ulga. - Wybacz gapa ze mnie. - zaśmiał się i podał jej rękę by pomóc dziewczynie wstać. - Tak, też na muzykę. - uśmiechnął się do niej. Jednak coś go drgnęło i przyjrzał się bliżej dziewczynie. Kojarzył ją ale nie bardzo wiedział z... - Czy ja Cię skądś nie znam? - zapytał. W pewnym momencie nawet chyba naruszył jej przestrzeń osobistą. - A tak, już wiem kim jesteś. - ucieszył się uderzając pięścią w dłoń. - Jesteś Momoka, tak? Chodzimy do jednej klasy. Jestem Shun. - wskazał na siebie uśmiechając się.

  Shun

  OdpowiedzUsuń
 7. [ Aaaaaaaaaaa! Witaj wspaniała nowa osóbko! Widzę, że jesteśmy w tym samym pokoju, więc oczywiście, oczywiście zacznijmy wątek związany z pokojem! Co ty na to? Dodatkowo moja Mako i twoja Momoko to jak ogień i woda. Całkowite przeciwieństwa, które jak to w życiu bywa wspaniale ze sobą współgrają. Nehehehe! Wątek może być różny, albo zaczynamy od tego jak to któraś z nich wprowadza się do pokoju, albo jak już się dobrze znają. Może i być nawet powiązanie jakieś! Jestem otwarta na propozycje! :D:D]

  ♦Ui Makoto♦

  OdpowiedzUsuń
 8. ( Jakieś powiązanie z panem profesorem historii? Na przykład...mógłby kiedyś napaść na kogoś bliskiego Koizumi, bo jeżeli czytałaś kartę, to wiesz, że Ichijou kiedyś był przestępcą; Koizumi o tym by nie wiedziała i zaprzyjaźniłaby się z nauczycielem? )

  OdpowiedzUsuń

Rinne Tworzy